Gizlilik Politikamız

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm eserler Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. İşbu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle , aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.
Uzman Makina Metal San.ve Tic.Ltd.Sti bu internet sitesini halen üretilmekte olan ürünlerini tanıtmak ve üçüncü kişileri yeni ürünlerinden haberdar etmek için hazırlamıştır. Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Sti internet sitesinin içinde yer alan bilgilerin hatasız ve güncel halde tutmaya çalışmakla birlikte buradaki bilgilerin ve/veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında hiçbir garanti vermez.
İşbu internet sitesinin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirme amacı ile düzenlenmiştir. Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Sti. , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün, bilgi ve hizmetleri önceden herhangi bir ihbarda bulunmaksızın her zaman değiştirme, sunumdan kaldırma veya düzeltme hakkına sahiptir.
İşbu internet sitesinin kullanımı sırasında doğabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, virüs bulaşması, sistem arızası vs. sebepler sonucunda doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan zarar ve/veya ziyandan Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Sti veya çalışanları hiçbir surette sorumlu tutulamazlar. Tüm sorumluluk internet sitesini ziyaret eden ziyaretçiye aittir.
Gerek bu internet sitesinden bağlantılar (link) verilen sitelerdeki, gerekse diğer internet sitelerine bağlantılar neticesinde uğranılabilecek tüm zarar ve hasar kullanıcıya aittir. Bu sitelerden verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Sti tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır. Bu sebeple, herhangi bir diğer internet sitesi ile ilgili tüm risk ve sorumluluk ziyaretçiye aittir.
Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Sti herhangi bir kötü veya kötüye kullanım halinde ziyaretçiye vermiş olduğu tüm hakları önceden haber vermeksizin derhal iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir. Bu hakkın kullanılmaması sonradan kullanılmayacağı anlamına gelmez.
Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Sti.’ye ait internet sitesinin herhangi bir bölümüne göndereceğiniz her türlü bilgi, belge, doküman aksi Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Sti tarafından belirtilmediği sürece kural olarak gizli bilgi sayılmaz. Uzman Makina Metal San. ve Tic. Ltd. Sti ; bu bilgileri saklama yükümlülüğünde olmadığı gibi bu bilgileri kullanma, değerlendirme, 3. şahıslara dağıtma, faydalanma gibi haklara da sınırsız olarak sahiptir.

 

FİKRİ MÜLKİYET
İşbu internet sitesi içerisinde yer alan 5846 sayılı yasa ile ilgili yönetmeliklere göre korumaya tabi her türlü bilgi, resim, marka, logo, yazı, vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran Uzman Makina Metal San.ve Tic.Ltd.Sti’ye aittir. Uzman Makina Metal San.ve Tic. Ltd. Sti.’ye ait internet sitesinin içeriği, sadece ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Hiçbir koşulda internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi, belge, resim, marka, logo, fotoğraf ve benzeri tanımlayıcı veya açıklayıcı unsurları kopyalamak, nakletmek, haksız olarak kullanmak yasaktır.
İşbu internet sitesindeki bilgileri 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili yönetmelikler çerçevesinde ve Uzman Makina Metal San.ve Tic.Ltd.Sti’ye aittir. Uzman Makina Metal San.ve Tic. Ltd. Sti.’nin izni ile kullanılabilir.

Yukarıda açıkça belirtilenlerin dışındaki unsurlardan işbu internet sitesinde yer alan herhangi bir şey Uzman Makina Metal San.ve Tic.Ltd.Sti’nin izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve/veya hiçbir yere taşınamaz.

E-mail: uzman@uzmanmakina.com